Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sránka postav

simpsons2

 

A

ArtieZiffArtie Ziff

Artie Ziff (v originále dabován Danem Castellanetou) je jedna z vedlejších postav seriálu Simpsonovi. Poprvé se objevil jako Margin přítel se „všetečnýma ručkama“ ve vzpomínkové epizodě „Takoví jsme byli“ („The way we was“).

 

agnes

Agnes Skinnerová

Agnes Skinnerová je postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Agnes je postarší vdova, adoptivní matka ředitele springfieldské základní školy Seymoura Skinnera. Byla jednou z prvních postav, které se v seriálu objevily.

 

abe simpsons

 

Abe Simpson

Abraham „Abe“ „Děda“ J. Simpson (anglicky Abraham „Abe“ „Grampa“ J. Simpson) je fiktivní postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. V originálním znění ho dabuje Dan Castellaneta a u nás mu hlas propůjčil Dalimil Klapka. Abe má 83 let a je všeobecně známý jako děda Simpson.

 

B

 

brandineBrandine Spucklerová

 

berniceBernice Hibbertová

 

bartBart Simpson

Bartoloměj Jojo „Bart“ Simpson je jedna z hlavních postav animovaného seriálu Simpsonovi. Je jediným synem Homera a Marge Simpsonových. Je mu 10 let. Mezi jeho zájmy patří skateboarding, vandalství, animovaný pořad Itchy&Scratchy a komiksy (Radioaktivní muž).

 

barneyBarney Gumble

Barney Gumble (často jen Barney) je fiktivní postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. V Simpsonových hraje už od 1. dílu, v němž poradil Homerovi vsadit si v psích závodech na psa jménem Spasitel. Pes sice prohrál, ale stal se majetkem rodiny Simpsonových. Barney většinu času tráví v Baru U Vočka.

 

C

 

cmelaci_muzČmeláčí muž

Čmeláčí muž (anglicky: Bumblebee Man) je fiktivní postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. V seriálu se vyskytuje jen občas (10 epizod), objevil se také v celovečerním filmu Simpsonovi ve filmu a počítačových hrách podle seriálu.

 

CletusCletus Spuckler

Cletus Del Roy Spuckler je fiktivní postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Hlas mu propůjčil Hank Azaria (v českém znění Ivo Novák). Má hodně dětí.

 

clancyClancy Bouvier

 

carl-carlsonCarl Carlson

Carl Carlson je fiktivní postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Hlas mu propůjčil Hank Azaria (v epizodě Světák Homer Harry Shearer). V českém znění má dabing na svědomí Jaroslav Horák.

 

D

 

duffmanDuffman

Duffman je fiktivní postava amerického animovaného seriálu Simpsonovi, kde je známý z reklamy na Homerovo oblíbené pivo, Duff. Poprvé se objevil v díle Město New York vs. Homer Simpson (anglicky: The New York City vs. Homer Simpson) Lenny: Duffman! Já myslel že jsi umřel! DuffMan: Duffman nikdy neumírá, oh jéé.

 

drederickDrederick Tatum

Drederick Tatum je fiktivní postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Poprvé vystupuje v epizodě 08×03 „Zuřící býk Homer“. Drederick Tatum je afroamerického původu a profesionální springfieldský boxer v kategorii těžká váha.

 

Disco StuDisco Stu

Disco Stue je fiktivní postava z amerického seriálu Simpsonovi. Má rád hudbu, nosí růžové brýle a růžovo-bílou kombinézu a kalhoty ze 70. let. Má hnědé kudrnaté vlasy. Mluví rád ve verších.

 

deweylargoDewey Largo

 

E

 

elizabethElizabeth Hooverová

 

Eleanor Abernathyová

 

ednaEdna Krabappelová

Edna Krabappelová (anglicky Edna Krabappel) je fiktivní postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Hlas jí propůjčila Marcia Wallace (v českém znění Blanka Zdichyncová). Učí děti čtvrtého ročníku na Springfieldské základní škole.

Zajímavosti

 

Eddie

Eddie a Lou jsou postavy z fiktivního amerického seriálu Simpsonovi. Jsou to policisté, jejich nadřízený je vrchní strážník Clancy Wiggum. Slouží na policejní stanici ve Springfieldu. Poprvé se v Simpsonových objevili v epizodě „Taková nenormální rodinka“. Jejich příjmení nikdo nikdy neřekl.

 

G

 

ginoGino

Gino je syn Leváka Boba. Levák Bob je na svého syna náležitě hrdý, zlobí už alespoň jako osmák. Gino je dokonalým obrazem jeho otce, ve špatném snu říká smrt Bártovi. A Levákovi Bobovi se podobá i vzhledem. Gino má zrzavý střapatý účes. Objevil se jen v díle Talián Bob.

 

gilGil Gunderson

 

geraldGerald

Gerald je zlé malé mimino. Má velké srostlé obočí černé barvy. Je to nepřítel Maggie Simpsonové. Poprvé se objevil v epizodě Skinner – sladký nepřítel. V této epizodě upozorní Lisa na nepřátelství Geralda a Maggie.

 

Gary Chalmers

 

H

 

Horatio McCallister

 

homerHomer Simpson

Pohlaví: muž

Barva vlasů: dříve hnědá, nyní je Homer plešatý

Zaměstnání: bezpečnostní inspektor ve springfieldské jaderné elektrárně

Příbuzní: Manželka: Marge

Rodiče: Abe a Mona Simpsonovi

Děti: Bart, Líza a Maggie Bratr: Herbert Powell

 

Herman

 

herbHerbert Powell

Herbert Powell je vedlejší fiktivní postava ze seriálu Simpsonovi.Také je to nevlastní bratr Homera.

 

helenHelen Lovejoyová

 

Hans Moleman

 

I

 

ItchyScratchyItchy & Scratchy

Itchy & Scratchy Show je animovaný pořad v seriálu Simpsonovi. Hlavními postavami jsou myšák Itchy a kocour Scratchy.

 

J

 

john_frinkJohn Frink

Profesor John I.Q. Nerdelbaum Frink mladší (anglicky Professor John I.Q. Nerdelbaum Frink, Jr.) známý především jen jako profesor Frink, je fiktivní postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Je držitelem Nobelovy ceny. Hlas mu propůjčil Hank Azaria (v českém znění Pavel Tesař).

 

juliusJulius Dlaha

Dr. Julius M. Dlaha (anglicky Julius M. Hibbert, M.D. nebo také Dr. Julius Hibbert) je fiktivní postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Hlas mu propůjčil Harry Shearer (v českém znění Bohuslav Kalva). Je jedním ze springfieldských doktorů (tím druhým je doktor pochybných kvalit Nick Riviera).

 

joe-quimbyJoe Quimby

Joseph Fitzpatrick Fitzgerald Fitzhenry „Joe“ Quimby, přezdíván „Diamantový Joe“ Quimby, nebo jednoduše starosta Quimby (anglicky Mayor Quimby), je fiktivní postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Hlas mu propůjčil Dan Castellaneta (v českém znění Jan Hanžlík).

 

jimbojonesJimbo Jones

 

jessicaJessica Lovejoyová

 

jeremyJeremy Freedman

 

Jeff_AlbertsonJeff Albertson

Jeff Albertson, nejčastěji nazýván Komiksák (anglicky Comic Book Guy) je fiktivní postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Hlas mu propůjčil Hank Azaria (v českém znění Stanislav Lehký).

 

jebediasJebediáš Springfield

Jebediáš Obadiáš Zachariáš Jebediáš Springfield (anglicky Jebediah Obadiah Zachariah Jebediah Springfield) je fiktivní postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi, zakladatel města Springfield.

 

jasperJasper Beardly

 

JacquelineJacqueline Bouvierová

 

K

 

kangkodosKodos

 

kirkKirk Van Houten

 

kent brockmanKent Brockman

Kent Brockman je fiktivní postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. V originálním znění ho dabuje Harry Shearer (česky Vladimír Fišer).

 

kangkodosKang

 

L

 

luigirisottoLuigi Risotto

 

lugashLugash

Trenér Lugash (v originále dabován Danem Castellanetou), je zřídka se vyskytující postavou amerického animovaného Simpsonovi. Objevil se zatím pouze ve dvou epizodách – „Homerem zapomenuté děti“ a „Malá vysokoškolačka“.

 

luannLuann Van Houtenová

 

louLou

Eddie a Lou jsou postavy z fiktivního amerického seriálu Simpsonovi. Jsou to policisté, jejich nadřízený je vrchní strážník Clancy Wiggum. Slouží na policejní stanici ve Springfieldu. Poprvé se v Simpsonových objevili v epizodě „Taková nenormální rodinka“.

 

lisaLíza Simpsonová

Pohlaví: žena

Věk: 8 let

Barva vlasů: žlutá

Zaměstnání: student

Příbuzní: Rodiče: Homer a Marge

Sestra: Maggie

Bratr: Bart

Prarodiče: Abe a Mona Simpsonovi Jacqueline a Clancy Bouvierovi

Tety: Patty a Selma Bouvierovy

Strýc: Herbert Powell

Dabing (CZ): Helena Štáchová

 

lionelLionel Hutz

Lionel Hutz je fiktivní postava právníka z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Hlas mu propůjčil Phil Hartman.

 

Ling Bouvierová

 

levakLevák Bob

Levák Bob je postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Bob je Bartův nepřítel a snaží se ho zabít, ale po nějaké době je vždy chycen a odpykává si trest ve vězení. Jeho jméno je Robert Terwilliger. Má syna Gina. Před kariérou zločince pracoval ve show Šášy Krustyho.

 

Lenny Leonard

Lenny, celým jménem Lenford „Lenny“ Leonard je obyvatelem města Springfield z amerického seriálu Simpsonovi. Lenny je zaměstnancem jaderné elektrárny v sektoru G7, jako jediný ví, jak se zapíná odlučovač částic.

 

Larry

 

M

 

murphyMurphy Krvavá dáseň

Murphy „Krvavá dáseň“ je „Jazzmanna“ který se vyskytuje v seriálu zřídka. Jednou hraje s Lízou na mostě a podruhé umírá. Svou přezdívku má kvůli tomu že nebyl v životě u zubaře. Za svého seriálového života vydal jednu desku.

 

Montgomery Burns

Pohlaví: Muž

Věk: 81/104 let

Barva vlasů: Šedá / bílá

Zaměstnání: Vlastník a ředitel Springfieldské jaderné elektrárny

Příbuzní: Syn: Larry Žena (bývalá): Gertrude Matka: paní Burnsová

Dabing (CZ): Bedřich Šetena

 

Mona Simpsonová

Pohlaví: žena

Věk: okolo 60 let

Barva vlasů: šedá

Zaměstnání: důchodkyně, uprchlík

Příbuzní: Rodina: Homer, Marge, Líza, Maggie, Abe, Mona, Jacqueline, Clancy, Patty, Selma, Herbert Powell

Dabing (CZ): Petra Jindrová

Dabing (EN): Glenn Close Maggie Roswell Tress MacNeille

 

Milhouse Van Houten

Pohlaví: muž

Věk: 10

Barva vlasů: modrá

Zaměstnání: student Springfieldské základní školy

Příbuzní: rodiče: Kirk a Luann Van Houtenovi

Dabing (CZ): Pavel Tesař

Dabing (EN): Pamela Hayden

 

Mel

 

Maude Flandersová

 

Mary Baileyová

 

Martin Prince

Pohlaví: Muž

Barva vlasů: Písková blond

Zaměstnání: Student

Příbuzní: Otec: Martin Prince Sr.

Matka: Martha Prince

Dabing (CZ): ?

Dabing (EN): Russi Taylor (v epizodě Lízina svatba Dan Castellaneta)

 

Marvin Monroe

 

Marge Simpsonová

Pohlaví: žena

Věk: 34 let

Barva vlasů: modrá

Zaměstnání: v domácnosti

Příbuzní: Manžel: Homer Simpson

Děti: Bart, Líza a Maggie

Rodiče: Clancy a Jacqueline Bouvierovi

Sestry: Patty a Selma Bouvierovy

Sestřenice: Ling Bouvierová

Dabing (CZ): Jiří Lábus

 

N

 

Norbert Van Houten

 

Nick Riviera

nick

 

Nelson Muntz

Pohlaví: Muž

Barva vlasů: Hnědá

Zaměstnání: Student Springfieldské základní školy

Příbuzní: Otec: pan Muntz Matka: paní Muntzová Sestra: jméno neznámé

Dabing (CZ): ?

Dabing (EN): Nancy Cartwright

 

Ned Flanders

NedFlanders1Pohlaví: Muž

Barva vlasů: Hnědá

Zaměstnání: Vlastní obchod s potřebami pro leváky

Příbuzní: Synové: Rod a Todd

Žena: Maude (zesnulá)

Rodiče: Mona Flandersová a Flanders (křestní jméno neznámé)

Sourozenci: Sestra

Dabing (CZ): Jiří Havel

 

O

 

Otto Mann

Pohlaví: Muž

Barva vlasů: Černá

Zaměstnání: Řidič školního autobusu

Příbuzní: Matka: Neznámá Otec: Admirál Navy

Dabing (CZ): Martin Janouš a Jan Vondráček

Dabing (EN): Harry Shearer

 

P

 

Poochie

Pohlaví: muž

Barva vlasů: žádná

Zaměstnání: postava v seriálu Itchy & Scratchy Show

Příbuzní: žádní

Dabing (CZ): Vlastimil Bedrna

Dabing (EN): Dan Castellaneta

 

Patty a Selma Bouvierovy

Patty Bouvierová

Pohlaví: žena

Věk: 42

Barva vlasů: šedá

Zaměstnání: Autoškola

Příbuzní: Otec: Clancy Matka: Jacqueline Sestry: Marge a Selma

Dabing (CZ): Zdeněk Štěpán

Dabing (EN): Julie Kavner

Selma Bouvierová

Pohlaví: žena

Věk: 42

 

pan Teeny

Pohlaví: mužské

Příbuzní: matka: Toot-Toot

Dabing (CZ): není

Dabing (EN): ?

 

R

 

Ruth Powersová

 

Russ Cargill

Russ Cargill je úspěšný businessman a vedoucí Společnosti na ochranu životního prostředí (anglicky Environmental Protection Agency, EPA).

 

Roy Snyder

 

Rod a Todd Flanders

Rod a Todd Flandersovi jsou postavy z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Bydlí se svým otcem Nedem Flandersem ve Springfieldu vedle Simpsonových. Oba jsou velmi silně věřící. Navštěvují Springfieldskou základní školu.

Rod Flanders

 

Rich Texan

 

Ralph Wiggum

Ralph Wiggum

Pohlaví: muž

Barva vlasů: černá, popř. hnědá

Zaměstnání: student

Příbuzní: Rodiče: Clancy a Sára WiggumoviPrarodiče: Iggy Wiggum Strýc: Fred Kanneke

Dabing (CZ): ?

Dabing (EN): Nancy Cartwright

 

Rainier Wolfcastle / McBain

Pohlaví: Muž
Barva vlasů: Platinově blond
Zaměstnání: Herec
Příbuzní: Manželka: Maria Shriver Quimby
Dcera: Greta Wolfcastle
Dabing (CZ): ?
Dabing (EN): Harry Shearer

 

S

 

Školník Willy

Pohlaví: Muž

Barva vlasů: Červená

Zaměstnání: Školník ve Springfieldské základní škole

Příbuzní: Bratranec: Hrobník Billy Rodiče: Oba neznámí

Dabing (CZ): Zdeněk Hess

Dabing (EN): Dan Castellaneta

 

Šerif Wiggum

wiggumPohlaví: Muž
Barva vlasů: Modrá (dříve také černá či šedá)
Zaměstnání: Policejní náčelník ve Springfieldu
Příbuzní: Rodiče: Iggy (zesnulý) a Martha
Žena: Sarah Wiggumová
Syn: Ralph Wiggum
Bratranec: Mark Wiggum
Dabing (CZ): Bohdan Tůma

 

Šáša Krusty

krustyPohlaví: Muž

Barva vlasů: Zelená (někdy modrá)

Zaměstnání: Klaun, komik, kongresman

Příbuzní: Otec: Rabín Krustofski Matka: Catherine Johnson-Krustofski Dcera: Sophie Krustofski

Dabing (CZ): Jiří Bruder a Stanislav Lehký

Dabing (EN): Dan Castellaneta

 

Spasitel

spasitelPohlaví: pes
Zaměstnání: bývalý dostihový pes
Dabing (CZ): —
Dabing (EN): Frank Welker
Dan Castellaneta

 

Sněhulka / Coltrane

Pohlaví: většinou kočka, jednou kocour
Barva vlasů: Černá (2×)
Bílá (2×)
Oranžová (1×)
Dabing (CZ): není
Dabing (EN): Frank Welker
Dan Castellaneta

 

Snake Jailbird / Haďák

 

Sherri

 

Shelbyville Manhattan

Shellbyville je fiktivní město z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Obyvatelé Shelbyvillu nemají rádi Springfielďany a obyvatelé Springfieldu zase je. Jeho zakladatel (Shelbyville Manhattan) původně putoval s Jebediášem Springfieldem. Následně se však rozdělili a každý založil jedno město.

 

Seymour Skinner / Armin Tamzarian

Pohlaví: Muž

Barva vlasů: Šedá

Zaměstnání: Ředitel Springfieldské základní školy

Příbuzní: Matka (nevlastní): Agnes Skinnerová Otec (nevlastní): Sheldon Skinner (zesnulý)

Dabing (CZ): Dalimil Klapka

Dabing (EN): Harry Shearer

 

Sarah Wiggumová

Pohlaví: žena
Věk: asi 40
Barva vlasů: fialová
Příbuzní: Manžel: Clancy Wiggum
Syn: Ralph Wiggum
Dabing (CZ):
Dabing (EN): Pamela Hayden

 

Sanjay Nahasapeemapetilon

Sanjay Nahasapeemapetilon je bratr Apua, jemuž občas vypomáhá s vedením springfieldské pobočky Kwik-E-Martu.

 

Sam

 

T

 

Troy McClure

troyPohlaví: Muž
Barva vlasů: Hnědá
Zaměstnání: Herec
Příbuzní: Ex-manželka: Selma Bouvierová
Dabing (CZ): Miroslav Táborský
Dabing (EN): Phil Hartman

 

Tlustý Tony

tlustyPohlaví: Muž
Barva vlasů: Tmavě šedá
Zaměstnání: Vůdce mafie
Příbuzní: Manželka: Anne Maria (zabita přirozenou smrtí)
Syn: Michael
Dabing (CZ): Zdeněk Hess
Dabing (EN): Joe Mantegna

 

Timothy Lovejoy

timothy

 

Terri

 

U

 

Üter

uter

 

Urvihnát

 

V

 

Vočko Szyslak

vockoPohlaví: muž

Barva vlasů: černá, později šedá

Zaměstnání: barman, vlastník baru „U Vočka“

Dabing (CZ): Jan Vondráček

Dabing (EN): původně Chris Collins nyní Hank Azaria

 

W

v

Waylon Smithers

Pohlaví: Muž

Barva vlasů: Hnědošedá

Zaměstnání: Asistent pana Burnse

Příbuzní: Otec: Waylon Smithers starší (zesnulý)

Dabing (CZ): Mojmír Maděrič

Dabing (EN): Harry Shearer

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Тщательно сооружаем Септик под ключ тольятти

(ecolomma, 25. 7. 2021 7:39)

https://eco-corporation.ru - Септик для дома цена

Обеспечиваем лучший завершающий результат
Септики - это несложная сборка с специфической конструкцией перелива, фильтрации и сложной электроникой
Автономная канализация цена под ключ-это сегодня наш профиль
Автономная канализация в частном помещении - лучший выбор от компанииСборка септика - изрядно непростой процесс, предполагающий не только лишь строительство, но и дополнительно выбор нужной системы.
Высококачественное сопровождение

national health act 2014 pdf

(Angelhoifs, 30. 3. 2021 23:15)

bida nigeria https://fmohconnect.gov.ng/policy_planning.html

federal medical center

(Angelhoifs, 25. 3. 2021 21:52)

facebook users in nigeria https://fmohconnect.gov.ng/

Calculate forex

(ForexRite, 14. 3. 2021 18:01)

Forex canlı. https://az.forex-trading-is.com

Восстановление фундамента деревянного дома цена

(Charleslomma, 6. 2. 2021 20:06)

https://novostroyka63.ru/ - Фундамент цокольный этаж

Создание дома вашей мечты - это оригинальная возможность, спланировать и претворить в жизнь нечто воистину уникальное во всех отношениях. Возведение фундамента - это в целом первоначальная модель ремонта, в процессе которой домик строится. При расчете замена фундамента под старым деревянным домом цена предусматривается весьма много факторов. Средняясумма возведения домов фундамента составляет приблизительно от 10$ за кв.метр . Погреб сможет умножить итоговую стоимость каждого объекта недвижимости, предоставляя необходимое помещение ради организации хранения и порой рабочее пространство. Наша профессиональная команда по конструированию и возведенью фундамент под памятник на кладбище цена может помочь выстроить жилище, о котором вы всегда мечтали. От начала до конца наша специализированная компания в Череповец позаботимся о всех без исключения процессах, чтобы заказчику не довелось тревожиться о деталях. Специализированная международная компания в Киселевск несет юридическую ответственность за проект, а не вы, именно поэтому организация в Борисоглебск имеют интерес в том, затем чтобы довести до конца строительство коттеджа быстрее и эффективнее. Узнайте о сваи винтовые для фундамента цены в вытегре у спспециалистовециалистов корпорации.

Свайный фундамент цена с установкой в калуге

(Charleslomma, 23. 1. 2021 17:50)

https://novostroyka63.ru/ - Фундамент плита цена

Создание дома вашей мечты - это оригинальная возможность, спланировать и претворить в жизнь нечто воистину уникальное во всех отношениях. Возведение фундамента - это в целом первоначальная модель ремонта, в процессе которой домик строится. При расчете замена фундамента под старым деревянным домом цена предусматривается весьма много факторов. Средняясумма возведения домов фундамента составляет приблизительно от 10$ за кв.метр . Погреб сможет умножить итоговую стоимость каждого объекта недвижимости, предоставляя необходимое помещение ради организации хранения и порой рабочее пространство. Наша профессиональная команда по конструированию и возведенью фундамент под памятник на кладбище цена может помочь выстроить жилище, о котором вы всегда мечтали. От начала до конца наша специализированная компания в Череповец позаботимся о всех без исключения процессах, чтобы заказчику не довелось тревожиться о деталях. Специализированная международная компания в Киселевск несет юридическую ответственность за проект, а не вы, именно поэтому организация в Борисоглебск имеют интерес в том, затем чтобы довести до конца строительство коттеджа быстрее и эффективнее. Узнайте о сваи винтовые для фундамента цены в вытегре у спспециалистовециалистов корпорации.

Chyba v popisu..., Barney Gumble

(Jan Kurila, 3. 5. 2019 19:02)

Barney Gumble, poradil Homerovi vsadit v psích závodech na HURICANA a ne na spasitele....

simpsnovi

(Bajja 08, 21. 8. 2018 10:29)

doufám ze nikdy neskoncite ze budou nuve nove dili

Debilci

(Dominik, 11. 8. 2018 9:15)

Jste debilové vy všichni.

nikolka

(nikolka, 6. 1. 2014 11:25)

bartnikolka:***********************************

igu

(igu, 10. 11. 2013 20:34)

nevím jestli může být pohlaví pes...(viz Spasitel)

351

(351, 10. 11. 2013 20:31)

Pěkný blog, ale doporučuji zde pár úprav. např. Spasiteli chybí oči, někde chybí popisek a jinde obrázek.

stránka postav

(Jana, 28. 2. 2013 18:36)

oh! tady bylo tolik postav, který jsem neznala!!! :sss

stránka

(marlyn, 21. 2. 2013 17:09)

sránka postav překlep :)

Pictures

(<< >>, 17. 2. 2013 17:04)

stránky moc a moc dobré,chválim . Ale trošku bych dodělala ty obrázky - jako že bych přidala obrázek např.Eleanor Abernathyová nebo Eddie atd...

D´oh

(atke, 18. 2. 2012 15:45)

To jsem zase já. Já být tebou tak pořát nepíšu " je fiktivní postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. " Pořád je to stejný tak nyco?

 

 

PortrétKontakt

Kontakt

https://simpsonovi-simpsonovi.estranky.cz

simpsonovi-simpsonovi@seznam.cz